Zapraszamy na II Camp Akademii Wilfredo Leona w Toruniu

10 miesięcy temu | 13.07.2023, 09:40
Zapraszamy na II Camp Akademii Wilfredo Leona w Toruniu

Camp Akademii Wilfredo Leona 2023 to już druga odsłona rodzinnego treningu siatkówki, który przeprowadzony zostanie pod okiem jednego z najlepszych siatkarzy na świecie. Już 25 lipca o godzinie 15:00 zapraszamy na teren Uniwersyteckiego Centrum Sportu UMK w Toruniu.

Już wkrótce Wilfredo Leon poprowadzi drugi trening piłki siatkowej dla najmłodszych.  Ponownie zaplanowano zajęcia dla dwóch grup wiekowych 8-11 lat oraz 12-15 lat. Adepci siatkówki poznają zasady gry oraz wezmą udział w zajęciach praktycznych, które poprowadzą zawodnicy CUK Aniołów Toruń. Nie zabraknie wspólnych zdjęć i autografów. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę oraz dyplom.

Oprócz zajęć dla dzieci, zaplanowano trening otwarty dla mieszkańców Torunia. Wystarczą wygodne buty i dobry humor, by wziąć udział w wyjątkowym spotkaniu na świeżym powietrzu. Zdrowy wysiłek i świetna zabawa gwarantowane!

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową na adres torun@akademialeona.pl do 21.07.2023r.  W treści wiadomości, prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz wieku dziecka. Liczba miejsc ograniczona.

Zadanie jest realizowane w ramach zadania publicznego „wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej” realizowanego przy wsparciu Gminy Miasta Toruń.   

Partnerem Głównym Akademii Wilfredo Leona jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Udostępnij