ZAKOŃCZENIE ROKU NA SPORTOWO

1 rok temu | 22.06.2022, 14:04
ZAKOŃCZENIE ROKU NA SPORTOWO

Rodzinny piknik sportowy z Aniołami Toruń

Serdecznie zapraszamy najmłodszych na wyjątkowy Rodzinny Piknik Sportowy z okazji zakończenia roku szkolnego, który odbędzie się 24 czerwca na terenie Europejskiego Centrum Współpracy Młodzieży przy ulicy Wola Zamkowa w Toruniu. Gościem specjalnym wydarzenia będzie jeden z najlepszych siatkarzy na świecie, reprezentant Polski – Wilfredo Leon.

W programie animacje sportowe i trening piłki siatkowej z zawodnikami drużyny Anioły Toruń, a także liczne atrakcje, konkursy oraz pyszny poczęstunek. Dla najmłodszych zaplanowano szereg atrakcji, takich jak darmowe dmuchańce, konkursy i zabawy z animatorami. Na wszystkie dzieci czekają darmowy poczęstunek i upominki.

Oprócz zabaw, zaplanowano profesjonalny pokaz pierwszej pomocy. Wykwalifikowany ratownik opowie o tym jak ważne jest niesienie pomocy i dlaczego należy być ostrożnym i odpowiedzialnym w czasie wakacji.

Termin:  24 czerwca 2022 r.

Godz.: 16:00 – 19:00

Miejsce: Dziedziniec ECWM ul. Wola Zamkowa 12 A, 87-100 Toruń

Wstęp wolny

Partnerem Głównym wydarzenia jest Samorząd Województwa Kujawsko- Pomorskiego.

Partnerami wydarzenia są: Polska Grupa Energetyczna PGE, Diety od Brokuła, Hurt Mięs, Toruń Plaza, Torimpex, Nicolaus Bank, Nomet, TV Toruń i Radio Gra.

Udostępnij