Za nami I Turniej Mikołajkowy Akademii Wilfredo Leona

1 rok temu | 15.12.2022, 12:14
Za nami I Turniej Mikołajkowy Akademii Wilfredo Leona

To był wspaniały czas, pełen sportu, radości i dobrej zabawy. W Szkole Podstawowej numer 16 w Toruniu odbył się I Turniej Mikołajkowy Akademii Wilfredo Leona. W zabawie oprócz młodych sportowców, udział wzięli siatkarze drużyny CUK Anioły Toruń.

Koniec roku to idealny czas na podsumowania. Od października Akademia Wilfredo Leona realizowała projekt „Dołącz do drużyny Wilfredo Leona”, który miał na celu promocję sportu i aktywności wśród młodzieży oraz profilaktykę uzależnień. Finałem serii darmowych treningów dla dzieci, był Turniej Mikołajkowy.

Takie akcje są ważne, ponieważ dzieci uczą się sportu, uczą się konkurować ze sobą. To świetna zabawa.  Widziałem, że dzieci mają duży talent. Bardzo się cieszę, że miałem możliwość wzięcia udziału w tej akcji. Dzień na plus.- mówi Łukasz Kalinowski, zawodnik CUK Aniołów Toruń

Uczestnicy prezentowali różny poziom sportowy, dlatego trenerzy zaplanowali szereg gier i zabaw dopasowanych tak, aby każdy spędził miło i aktywnie czas. Nie było zwycięzców oraz przegranych. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek.

Projekt zrealizowano dzięki wsparciu Gminy Miasta Toruń.

Udostępnij