II Turniej Mikołajkowy Akademii w Toruniu

6 miesięcy temu | 08.12.2023, 13:59
II Turniej Mikołajkowy Akademii w Toruniu

Za nami kolejny Turniej Mikołajkowy w Akademii Wilfredo Leona w Toruniu!


W czwartkowe popołudnie, w hali Szkoły Podstawowej nr 16 w Toruniu zgromadzili się zawodnicy trenujący w Akademii Wilfredo Leona oraz uczestnicy projektu realizowanego w ramach współpracy z Gminą Miasta Toruń „Trenuj z Akademią Wilfredo Leona”.


Turniej był świetną okazją do integracji wszystkich grup treningowych, a także na weryfikację postępów jakie młodzi adepci siatkówki poczynili od rozpoczęcia sezonu 2023/24.


Dzieci i młodzież wspólnie brały udział w grach i zabawach mikołajkowych.
Były wspólne tańce, rzucanka siatkarska, trenowanie odbić, a także zabawy zacieśniające współpracę w grupach. Nie zabrakło gości specjalnych – zawodników drużyny CUK Anioły Toruń, którzy są trenerami w naszej Akademii oraz maskotki Angelo. Siatkarze nie tylko poprowadzili wraz trenerką Magdą zabawy i ćwiczenia, ale wręczyli także pamiątkowe dyplomy i upominki dla wszystkich uczestników.
Co cieszy najbardziej - w wydarzeniu wzięła udział ponad połowa młodych adeptów siatkówki, która uczęszcza na zajęcia Akademii w Toruniu.
Turniej sprzyjał także wspólnym rozmowom i pamiątkowym zdjęciom. Było to popołudnie pełne uśmiechów i dobrej zabawy!


Zadanie zostało zrealizowane w ramach zadania publicznego „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej" realizowanego przy wsparciu Gminy Miasta Toruń.
Partnerem Głównym Akademii Wilfredo Leona jest Grupa PGE.

Udostępnij