AKADEMIA WILFREDO LEONA ZAPRASZA MŁODZIEŻ NA OTWARTE TRENINGI

5 miesięcy temu | 23.10.2023, 13:03
AKADEMIA WILFREDO LEONA ZAPRASZA MŁODZIEŻ NA OTWARTE TRENINGI

Akademia Wilfredo Leona zaprasza młodzież na otwarte treningi dla nowych adeptów siatkówki. Zajęcia będą odbywać się od 23. października, w każdy kolejny poniedziałek, dla dwóch grup wiekowych 7-10 lat oraz 11-14 lat w hali Uniwersyteckiego Centrum Sportu w Toruniu przy ul. św. Józefa 17. Zajęcia młodszej grupy trwają w godzinach 16:30-17:30, natomiast starszej 17:30-18:30.

Treningi będą poprowadzone przez szkoleniowców Akademii oraz zawodników drużyny CUK Anioły Toruń. Ostatni otwarty trening zaplanowany jest na 4. grudnia 2023 r.

Aby wziąć udział w treningu należy obowiązkowo zgłosić się drogą e-mailową pod adres: biuro@akademialeona.pl i potwierdzić swój udział w treningu. 

Cykl otwartych treningów organizowany jest w ramach projektu "Trenuj z drużyną Wilfredo Leona", dzięki wsparciu Gminy Miasta Toruń, w ramach profilaktyki uzależnień, którego celem jest kreowanie postaw zdrowotnych i społecznych sprzyjających profilaktyce zachowań ryzykownych, zapobieganie uzależnieniom oraz skutkom zdrowotnym i społecznym wynikającym z uzależnień, w tym opóźnianie inicjacji alkoholowej, narkotykowej, tytoniowej, wzrost świadomości społecznej w obszarze uzależnień, w tym behawioralnych (tj. uzależnienia od internetu, komputera, telefonu, gier komputerowych itp.).

Zrealizowano dzięki wsparciu Gminy Miasta Toruń. 

Udostępnij